E-mail: metex2000list@gmail.com  
+38 062 675 30 31 +38 050 473 42 99 +38 066 614 81 15
Оптово-роздрібна
    реалізація металовиробів
Тел.:

ТОВ «МЕТЕКС-2000»

Офіційний дилер ПрАТ "ДЗМВ"

ПРАТ "Дружківський завод металевих виробів"

 Дружківський завод металевих виробів, заснований близько 80 років тому, є великим виробничим підприємством, спеціалізується виключно на виробництві метизної продукції та найбільшим в Україні виробником залізничного кріплення. Продукція ПрАТ "Дружківський завод металевих виробів" відрізняється високою якістю і користується великим попитом як серед вітчизняних, так і серед іноземних споживачів кріпильної продукції. На заводі впроваджено систему контролю якості ISO 9001. Тринадцять видів продукції мають сертифікат якості УкрСЕПРО. Підприємство виробляє широкий асортимент продукції - металовироби від M6 до M42, підвищеної, нормальної та грубої міцності; високоміцних металовиробів, що виробляються методом холодної висадки.

Дружківський завод металевих виробів реалізує свою продукцію безпосередньо зі свого складу, а також через систему офіційних дилерів.

   

 Придбання металовиробів із заводу

  Безпосередньо зі складів заводу реалізуються великі партії металовиробів за попередніми замовленнями. Залежно від виду продукції заводська упаковка може бути масою 30, 50 або 1000 кг. Таким чином, мінімальний обсяг замовлення продукції на самому заводі не може бути меншим за одну упаковку і повинен бути кратним масі упаковки. Придбання продукції безпосередньо зі складів заводу може бути зручним лише постійним споживачам великих партій металовиробів.

  Виробник підтримує приблизно однакові ціни на метизну продукцію, яку виготовляє Дружківський завод металевих виробів, прайс на металовироби часто використовується рекомендований самим заводом. Тим не менш, завод відпускає кріплення дешевше свого прайсу офіційним дилерам, які, у свою чергу, можуть надати знижку кінцевому споживачеві.

    Придбання металовиробів у дилера

  Дружківський завод металевих виробів надає спеціальні привілеї підприємствам-дилерам, через які реалізується більшість продукції заводу. Дилери мають свої склади метизної продукції, а також можуть оперативніше замовляти продукцію із самого заводу.

  ТОВ "Метекс-2000" є офіційним дилером ПрАТ "Дружківський завод металевих виробів". Це дає нашим клієнтам низку переваг у порівнянні з придбанням металовиробів безпосередньо із заводу: ми реалізуємо продукцію Дружківського заводу металевих виробів будь-якими партіями (від 1 кг); наші ціни гнучкі та задовольнять будь-якого клієнта; обробка замовлень та відпуск продукції проводиться настільки оперативно, наскільки це можливо і зазвичай цей термін складає менше тижня; ми дбаємо про доставку продукції кінцевому споживачеві. Наше підприємство може здійснити доставку власним автотранспортом, залізничним транспортом, поштовими службами тощо; наше підприємство може надати всі необхідні документи на метизну продукцію, що реалізується.

  Також наше підприємство реалізує інші види кріплення, яке не виробляється Дружківським заводом металевих виробів, у т. ч. нержавіюче кислотостійке кріплення, будівельне кріплення, дріб, підшипники та багато іншого. Замовити продукцію Дружківського заводу металевих виробів. Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до наших менеджерів за телефонами: +38 (06267) 3 01 35, +38 050 473 42 99, +38 066 614 81 15 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму зворотнього зв'язку на сторінці Контакти. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення. Перед здійсненням замовлення, ви можете ознайомитись з нашим прайс-листом продукції Дружківського заводу металевих виробів.

Сайт ПрАТ "Дружківський завод металевих виробів"