E-mail: metex2000list@gmail.com  
+38 062 675 30 31 +38 050 473 42 99 +38 066 614 81 15
Оптово-роздрібна
    реалізація металовиробів
Тел.:

ТОВ «МЕТЕКС-2000»

Офіційний дилер ПрАТ "ДЗМВ"

Про компанію

ТОВ «Метекс-2000» - офіційний дилер ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів». Фірма ТОВ «Метекс-2000» є одним із підприємств, що пропонують повний сервіс у галузі постачання кріпильних виробів для виробництва машин та обладнання, для будівництва, енергетики, а також моторизації. Ми пропонуємо Вам повний асортимент машинобудівного кріплення, залізничного кріплення, кріплення для сільгосптехніки, зокрема: болти, гайки, контргайки, гвинти, шайби, гравер, шплінти ГОСТ та DIN. 

 

Ми постійно дбаємо про високу якість виробів, а також документальне підтвердження наших послуг. Пропонуємо для постійного продажу великий асортимент типорозмірів зі складських запасів, а також великий асортимент можна поставити на замовлення покупців. Широкий асортимент запропонованих виробів, а також сучасні підходи, забезпечують плавність та своєчасність поставок, можливість швидко та якісно реагувати на вимоги та побажання клієнтів.

Обслуговуємо велику кількість промислових та торгових підприємств та індивідуальних клієнтів. Доставляємо вироби власним транспортом, а також користуємося послугами, що мають гарну репутацію, транспортно-експідиційних фірм. Сподіваємося, що і Ви будете серед постійних партнерів нашого підприємства. Пропонуємо Вам ознайомитись з асортиментом виробів, які пропонує фірма ТОВ «Метекс-2000». Гарантуємо високу якість, своєчасне постачання та взаємовигідні умови співпраці. Сподіваємося, що фірма ТОВ «Метекс-2000» буде для Вас хорошим і солідним партнером. Бажаємо Вам успіхів!

Наше підприємство ТОВ «Метекс-2000» має можливість постачання широкого асортименту металовиробів, кріплення різної конфігурації, виробництва ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», дилерами якого ми є, а також кріплення інших виробників. Кріпильні вироби сертифіковані, найвищої якості. Метиз у нашому розумінні - виріб, який має винести будь-які впливи механізмів та навколишнього середовища. Кріплення має бути міцним і довговічним. Саме такими металовиробами ми й торгуємо.

Широкий асортимент продукції - це машинобудівні металовироби, залізничне кріплення, а також болти, гайки, шайби, шурупи і так далі. Ми реалізуємо широкий асортимент вітчизняного та іноземного кріплення з кольорових металів, нержавіючого кислотостійкого кріплення. Також ми можемо запропонувати Вам великий асортимент дробу та підшипників.

Чому слід купувати метизну продукцію у офіційних дилерів?

На сьогоднішній день в Україні існує чимало компаній, які називають себе офіційними дилерами ПрАТ «Дружківський завод металовиробів», і пропонують продукцію сумнівного виробництва. Ці компанії надають сертифікати якості та дилерства – «підробки». Вони не мають достатнього складу, не мають підготовленого, кваліфікованого персоналу. Таким чином, «сірі» дилери фактично не несуть жодної відповідальності за неякісну продукцію, і пред'явити претензії у разі неякісного обслуговування буде дуже складно. Список єдиних офіційних дилерів Ви зможете переглянути на офіційному сайті ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів».

У нас ви можете також купити металовироби оптом. Сучасний підхід до ведення бізнесу, точність та своєчасність поставок, можливість швидкого та ефективного реагування на вимоги та побажання клієнтів – це наше кредо. Будь Ви оптовий або роздрібний покупець – ви можете розраховувати на нашу оперативність та чемність! Працює система знижок!

Чому вигідно працювати з дилером:

1.Прямі поставки від заводу у будь-якому обсязі.

2.Гарантія якості та дотримання всіх стандартів.

3. Найстисліші терміни поставок.

4. Найнижча ціна.

Як відрізнити справжнього дилера?

Кожен дилер повинен мати оригінал сертифіката дилера, виданий Головою Правління ПрАТ "ДЗМВ". Цей дилер повинен бути занесений до списку дилерів на сайті заводу.